Biblioteka Główna, parter, pok. 11

Kierownik: Ewa Linek

poniedziałek - piątek 9.00-19.00
sobota 9.00-15.00 (MAGAZYNY NIECZYNNE)

Rok założenia: 1922

Księgozbiór:  22 588 woluminów (stan na grudzień 2015 r.)

Czytelnia oferuje:
- księgozbiór naukowy i popularnonaukowy udostępniany na miejscu: wydawnictwa informacyjne, materiały do prezentacji maturalnych, biografie, roczniki statystyczne, reprinty, wydawnictwa albumowe itd.
- 9 stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu
- możliwość drukowania i kserowania

Korzystanie z Czytelni Ogólnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu jest bezpłatne. Księgozbiór udostępniany jest wyłącznie na miejscu. Aktualny dokument tożsamości jest niezbędny, by móc korzystać z księgozbioru oraz stanowiska komputerowego w Czytelni Ogólnej. Zobacz Regulamin Czytelni Ogólnej.